Bakırköy Kartaltepe Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Bakırköy Su Tesisatçısı  >>  Bakırköy Kartaltepe Tesisat – 0532 384 77 07

Bakırköy Kartaltepe Tesisat – 0532 384 77 07Bakırköy Kartaltepe Tesisat – 0532 384 77 07Bakırköy Kartaltepe Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Bakırköy Kartaltepe su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Bakırköy Kartaltepe su kaçak tespiti, Bakırköy Kartaltepe tıkanıklık açma, Bakırköy Kartaltepe musluk tamiri ve Bakırköy Kartaltepe klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Bakırköy Kartaltepe Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Bakırköy Kartaltepe tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Bakırköy Kartaltepe sifon ya da Bakırköy Kartaltepe gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Bakırköy Kartaltepe sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmBakırköy Kartaltepetedir.

Bakırköy Kartaltepe bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Bakırköy Kartaltepe Su Kaçak Tespiti
 • Bakırköy Kartaltepe Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Bakırköy Kartaltepe Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Bakırköy Kartaltepe Taharet Musluğu Tamiri
 • Bakırköy Kartaltepe Klozet Sifonu Tamiri
 • Bakırköy Kartaltepe Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Bakırköy Kartaltepe Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Bakırköy Kartaltepe Gömme Rezervuar Tamiri
 • Bakırköy Kartaltepe Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Bakırköy Kartaltepe Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Bakırköy Kartaltepe Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Bakırköy Kartaltepe Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Bakırköy Kartaltepe Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Bakırköy Kartaltepe Su Deposu Montajı
 • Bakırköy Kartaltepe Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Bakırköy Kartaltepe Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Bakırköy Kartaltepe Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Bakırköy Kartaltepe tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Bakırköy Kartaltepe Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Bakırköy Kartaltepe Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Bakırköy Kartaltepe rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Bakırköy Kartaltepe Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Bakırköy Kartaltepe Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Bakırköy Kartaltepe Tesisat

Bakırköy Kartaltepe Tesisat