Şenlikköy Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Bakırköy Su Tesisatçısı  >>  Şenlikköy Tesisat – 0532 384 77 07

Şenlikköy Tesisat – 0532 384 77 07Şenlikköy Tesisat – 0532 384 77 07Şenlikköy Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Şenlikköy su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Şenlikköy su kaçak tespiti, Şenlikköy tıkanıklık açma, Şenlikköy musluk tamiri ve Şenlikköy klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Şenlikköy Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Şenlikköy tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Şenlikköy sifon ya da Şenlikköy gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Şenlikköy sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmŞenlikköytedir.

Şenlikköy bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Şenlikköy Su Kaçak Tespiti
 • Şenlikköy Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Şenlikköy Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Şenlikköy Taharet Musluğu Tamiri
 • Şenlikköy Klozet Sifonu Tamiri
 • Şenlikköy Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Şenlikköy Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Şenlikköy Gömme Rezervuar Tamiri
 • Şenlikköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Şenlikköy Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Şenlikköy Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Şenlikköy Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Şenlikköy Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Şenlikköy Su Deposu Montajı
 • Şenlikköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Şenlikköy Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Şenlikköy Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Şenlikköy tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Şenlikköy Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Şenlikköy Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Şenlikköy rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Şenlikköy Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Şenlikköy Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Şenlikköy Tesisat

Şenlikköy Tesisat