Bayrampaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Bayrampaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Bayrampaşa Tesisat – 0532 384 77 07Bayrampaşa Tesisat – 0532 384 77 07Bayrampaşa Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Bayrampaşa su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Bayrampaşa su kaçak tespiti, Bayrampaşa tıkanıklık açma, Bayrampaşa musluk tamiri ve Bayrampaşa klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Bayrampaşa Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Bayrampaşa tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Bayrampaşa sifon ya da Bayrampaşa gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Bayrampaşa sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Bayrampaşa bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Bayrampaşa Su Kaçak Tespiti
 • Bayrampaşa Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Bayrampaşa Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Bayrampaşa Taharet Musluğu Tamiri
 • Bayrampaşa Klozet Sifonu Tamiri
 • Bayrampaşa Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Bayrampaşa Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Bayrampaşa Gömme Rezervuar Tamiri
 • Bayrampaşa Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Bayrampaşa Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Bayrampaşa Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Bayrampaşa Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Bayrampaşa Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Bayrampaşa Su Deposu Montajı
 • Bayrampaşa Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seBayrampaşak malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Bayrampaşa Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Bayrampaşa tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Bayrampaşa Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Bayrampaşa Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Bayrampaşa rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Bayrampaşa Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Bayrampaşa Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Bayrampaşa Tesisat

Bayrampaşa Tesisat