Beyoğlu Cihangir Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beyoğlu Su Tesisatçısı  >>  Beyoğlu Cihangir Tesisat – 0532 384 77 07

Beyoğlu Cihangir Tesisat – 0532 384 77 07Beyoğlu Cihangir Tesisat – 0532 384 77 07Beyoğlu Cihangir Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Beyoğlu Cihangir su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Beyoğlu Cihangir su kaçak tespiti, Beyoğlu Cihangir tıkanıklık açma, Beyoğlu Cihangir musluk tamiri ve Beyoğlu Cihangir klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Beyoğlu Cihangir Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Beyoğlu Cihangir tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Beyoğlu Cihangir sifon ya da Beyoğlu Cihangir gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Beyoğlu Cihangir sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmBeyoğlu Cihangirtedir.

Beyoğlu Cihangir bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Beyoğlu Cihangir Su Kaçak Tespiti
 • Beyoğlu Cihangir Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Beyoğlu Cihangir Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Beyoğlu Cihangir Taharet Musluğu Tamiri
 • Beyoğlu Cihangir Klozet Sifonu Tamiri
 • Beyoğlu Cihangir Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Beyoğlu Cihangir Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Beyoğlu Cihangir Gömme Rezervuar Tamiri
 • Beyoğlu Cihangir Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Beyoğlu Cihangir Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Beyoğlu Cihangir Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Beyoğlu Cihangir Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Beyoğlu Cihangir Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Beyoğlu Cihangir Su Deposu Montajı
 • Beyoğlu Cihangir Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu Cihangir Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Beyoğlu Cihangir Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Beyoğlu Cihangir tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Beyoğlu Cihangir Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Beyoğlu Cihangir Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Beyoğlu Cihangir rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Beyoğlu Cihangir Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Beyoğlu Cihangir Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Beyoğlu Cihangir Tesisat

Beyoğlu Cihangir Tesisat