Kalyoncu Kulluğu Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beyoğlu Su Tesisatçısı  >>  Kalyoncu Kulluğu Tesisat – 0532 384 77 07

Kalyoncu Kulluğu Tesisat – 0532 384 77 07Kalyoncu Kulluğu Tesisat – 0532 384 77 07Kalyoncu Kulluğu Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Kalyoncu Kulluğu su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Kalyoncu Kulluğu su kaçak tespiti, Kalyoncu Kulluğu tıkanıklık açma, Kalyoncu Kulluğu musluk tamiri ve Kalyoncu Kulluğu klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Kalyoncu Kulluğu Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Kalyoncu Kulluğu tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Kalyoncu Kulluğu sifon ya da Kalyoncu Kulluğu gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Kalyoncu Kulluğu sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmKalyoncu Kulluğutedir.

Kalyoncu Kulluğu bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Kalyoncu Kulluğu Su Kaçak Tespiti
 • Kalyoncu Kulluğu Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Kalyoncu Kulluğu Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Kalyoncu Kulluğu Taharet Musluğu Tamiri
 • Kalyoncu Kulluğu Klozet Sifonu Tamiri
 • Kalyoncu Kulluğu Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Kalyoncu Kulluğu Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Kalyoncu Kulluğu Gömme Rezervuar Tamiri
 • Kalyoncu Kulluğu Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Kalyoncu Kulluğu Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Kalyoncu Kulluğu Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Kalyoncu Kulluğu Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Kalyoncu Kulluğu Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Kalyoncu Kulluğu Su Deposu Montajı
 • Kalyoncu Kulluğu Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kalyoncu Kulluğu Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Kalyoncu Kulluğu Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Kalyoncu Kulluğu tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Kalyoncu Kulluğu Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Kalyoncu Kulluğu Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Kalyoncu Kulluğu rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Kalyoncu Kulluğu Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Kalyoncu Kulluğu Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Kalyoncu Kulluğu Tesisat

Kalyoncu Kulluğu Tesisat