Beyoğlu İstiklal Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beyoğlu Su Tesisatçısı  >>  Beyoğlu İstiklal Tesisat – 0532 384 77 07

Beyoğlu İstiklal Tesisat – 0532 384 77 07Beyoğlu İstiklal Tesisat – 0532 384 77 07Beyoğlu İstiklal Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Beyoğlu İstiklal su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Beyoğlu İstiklal su kaçak tespiti, Beyoğlu İstiklal tıkanıklık açma, Beyoğlu İstiklal musluk tamiri ve Beyoğlu İstiklal klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Beyoğlu İstiklal Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Beyoğlu İstiklal tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Beyoğlu İstiklal sifon ya da Beyoğlu İstiklal gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Beyoğlu İstiklal sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmBeyoğlu İstiklaltedir.

Beyoğlu İstiklal bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Beyoğlu İstiklal Su Kaçak Tespiti
 • Beyoğlu İstiklal Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Beyoğlu İstiklal Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Beyoğlu İstiklal Taharet Musluğu Tamiri
 • Beyoğlu İstiklal Klozet Sifonu Tamiri
 • Beyoğlu İstiklal Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Beyoğlu İstiklal Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Beyoğlu İstiklal Gömme Rezervuar Tamiri
 • Beyoğlu İstiklal Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Beyoğlu İstiklal Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Beyoğlu İstiklal Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Beyoğlu İstiklal Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Beyoğlu İstiklal Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Beyoğlu İstiklal Su Deposu Montajı
 • Beyoğlu İstiklal Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu İstiklal Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Beyoğlu İstiklal Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Beyoğlu İstiklal tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Beyoğlu İstiklal Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Beyoğlu İstiklal Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Beyoğlu İstiklal rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Beyoğlu İstiklal Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Beyoğlu İstiklal Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Beyoğlu İstiklal Tesisat

Beyoğlu İstiklal Tesisat