Beyoğlu Sururi Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beyoğlu Su Tesisatçısı  >>  Beyoğlu Sururi Tesisat – 0532 384 77 07

Beyoğlu Sururi Tesisat – 0532 384 77 07Beyoğlu Sururi Tesisat – 0532 384 77 07Beyoğlu Sururi Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Beyoğlu Sururi su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Beyoğlu Sururi su kaçak tespiti, Beyoğlu Sururi tıkanıklık açma, Beyoğlu Sururi musluk tamiri ve Beyoğlu Sururi klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Beyoğlu Sururi Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Beyoğlu Sururi tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Beyoğlu Sururi sifon ya da Beyoğlu Sururi gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Beyoğlu Sururi sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmBeyoğlu Sururitedir.

Beyoğlu Sururi bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Beyoğlu Sururi Su Kaçak Tespiti
 • Beyoğlu Sururi Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Beyoğlu Sururi Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Beyoğlu Sururi Taharet Musluğu Tamiri
 • Beyoğlu Sururi Klozet Sifonu Tamiri
 • Beyoğlu Sururi Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Beyoğlu Sururi Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Beyoğlu Sururi Gömme Rezervuar Tamiri
 • Beyoğlu Sururi Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Beyoğlu Sururi Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Beyoğlu Sururi Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Beyoğlu Sururi Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Beyoğlu Sururi Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Beyoğlu Sururi Su Deposu Montajı
 • Beyoğlu Sururi Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu Sururi Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Beyoğlu Sururi Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Beyoğlu Sururi tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Beyoğlu Sururi Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Beyoğlu Sururi Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Beyoğlu Sururi rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Beyoğlu Sururi Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Beyoğlu Sururi Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Beyoğlu Sururi Tesisat

Beyoğlu Sururi Tesisat