Beyoğlu Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Beyoğlu Tesisat – 0532 384 77 07

Beyoğlu Tesisat – 0532 384 77 07Beyoğlu Tesisat – 0532 384 77 07Beyoğlu Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Beyoğlu su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Beyoğlu su kaçak tespiti, Beyoğlu tıkanıklık açma, Beyoğlu musluk tamiri ve Beyoğlu klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Beyoğlu Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Beyoğlu tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Beyoğlu sifon ya da Beyoğlu gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Beyoğlu sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Beyoğlu bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Beyoğlu Su Kaçak Tespiti
 • Beyoğlu Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Beyoğlu Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Beyoğlu Taharet Musluğu Tamiri
 • Beyoğlu Klozet Sifonu Tamiri
 • Beyoğlu Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Beyoğlu Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Beyoğlu Gömme Rezervuar Tamiri
 • Beyoğlu Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Beyoğlu Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Beyoğlu Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Beyoğlu Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Beyoğlu Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Beyoğlu Su Deposu Montajı
 • Beyoğlu Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seBeyoğluk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Beyoğlu Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Beyoğlu tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Beyoğlu Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Beyoğlu Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Beyoğlu rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Beyoğlu Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Beyoğlu Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Beyoğlu Tesisat

Beyoğlu Tesisat