Beykoz Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Beykoz Tesisat – 0532 384 77 07

Beykoz Tesisat – 0532 384 77 07Beykoz Tesisat – 0532 384 77 07Beykoz Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Beykoz su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Beykoz su kaçak tespiti, Beykoz tıkanıklık açma, Beykoz musluk tamiri ve Beykoz klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Beykoz Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Beykoz tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Beykoz sifon ya da Beykoz gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Beykoz sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Beykoz bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Beykoz Su Kaçak Tespiti
 • Beykoz Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Beykoz Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Beykoz Taharet Musluğu Tamiri
 • Beykoz Klozet Sifonu Tamiri
 • Beykoz Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Beykoz Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Beykoz Gömme Rezervuar Tamiri
 • Beykoz Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Beykoz Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Beykoz Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Beykoz Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Beykoz Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Beykoz Su Deposu Montajı
 • Beykoz Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seBeykozk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Beykoz Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Beykoz tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Beykoz Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Beykoz Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Beykoz rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Beykoz Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Beykoz Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Beykoz Tesisat

Beykoz Tesisat