Boğazköy Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Arnavutköy Su Tesisatçısı  >>  Boğazköy Tesisat – 0532 384 77 07

Boğazköy Tesisat – 0532 384 77 07Boğazköy Tesisat – 0532 384 77 07Boğazköy Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Boğazköy su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Boğazköy su kaçak tespiti, Boğazköy tıkanıklık açma, Boğazköy musluk tamiri ve Boğazköy klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Boğazköy Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Boğazköy tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Boğazköy sifon ya da Boğazköy gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Boğazköy sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmBoğazköytedir.

Boğazköy bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Boğazköy Su Kaçak Tespiti
 • Boğazköy Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Boğazköy Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Boğazköy Taharet Musluğu Tamiri
 • Boğazköy Klozet Sifonu Tamiri
 • Boğazköy Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Boğazköy Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Boğazköy Gömme Rezervuar Tamiri
 • Boğazköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Boğazköy Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Boğazköy Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Boğazköy Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Boğazköy Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Boğazköy Su Deposu Montajı
 • Boğazköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Boğazköy Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Boğazköy Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Boğazköy tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Boğazköy Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Boğazköy Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Boğazköy rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Boğazköy Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Boğazköy Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Boğazköy Tesisat

Boğazköy Tesisat