Boyacıköy Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Boyacıköy Tesisat – 0532 384 77 07

Boyacıköy Tesisat – 0532 384 77 07Boyacıköy Tesisat – 0532 384 77 07Boyacıköy Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Boyacıköy su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Boyacıköy su kaçak tespiti, Boyacıköy tıkanıklık açma, Boyacıköy musluk tamiri ve Boyacıköy klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Boyacıköy Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Boyacıköy tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Boyacıköy sifon ya da Boyacıköy gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Boyacıköy sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Boyacıköy bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Boyacıköy Su Kaçak Tespiti
 • Boyacıköy Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Boyacıköy Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Boyacıköy Taharet Musluğu Tamiri
 • Boyacıköy Klozet Sifonu Tamiri
 • Boyacıköy Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Boyacıköy Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Boyacıköy Gömme Rezervuar Tamiri
 • Boyacıköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Boyacıköy Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Boyacıköy Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Boyacıköy Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Boyacıköy Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Boyacıköy Su Deposu Montajı
 • Boyacıköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Boyacıköy Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seramik malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Boyacıköy Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Boyacıköy tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Boyacıköy Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Boyacıköy Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Boyacıköy rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Boyacıköy Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Boyacıköy Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Boyacıköy Tesisat

Boyacıköy Tesisat