Büyükbakkalköy Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Maltepe Su Tesisatçısı  >>  Büyükbakkalköy Tesisat – 0532 384 77 07

Büyükbakkalköy Tesisat – 0532 384 77 07Büyükbakkalköy Tesisat – 0532 384 77 07Büyükbakkalköy Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Büyükbakkalköy su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Büyükbakkalköy su kaçak tespiti, Büyükbakkalköy tıkanıklık açma, Büyükbakkalköy musluk tamiri ve Büyükbakkalköy klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Büyükbakkalköy Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Büyükbakkalköy tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Büyükbakkalköy sifon ya da Büyükbakkalköy gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Büyükbakkalköy sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Büyükbakkalköy bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Büyükbakkalköy Su Kaçak Tespiti
 • Büyükbakkalköy Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Büyükbakkalköy Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Büyükbakkalköy Taharet Musluğu Tamiri
 • Büyükbakkalköy Klozet Sifonu Tamiri
 • Büyükbakkalköy Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Büyükbakkalköy Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Büyükbakkalköy Gömme Rezervuar Tamiri
 • Büyükbakkalköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Büyükbakkalköy Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Büyükbakkalköy Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Büyükbakkalköy Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Büyükbakkalköy Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Büyükbakkalköy Su Deposu Montajı
 • Büyükbakkalköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Büyükbakkalköy Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seBüyükbakkalköyk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Büyükbakkalköy Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Büyükbakkalköy tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Büyükbakkalköy Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Büyükbakkalköy Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Büyükbakkalköy rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Büyükbakkalköy Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Büyükbakkalköy Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Büyükbakkalköy Tesisat

Büyükbakkalköy Tesisat