Cennet Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Küçükçekmece Su Tesisatçısı  >>  Cennet Tesisat – 0532 384 77 07

Cennet Tesisat – 0532 384 77 07Cennet Tesisat – 0532 384 77 07Cennet Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Cennet su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Cennet su kaçak tespiti, Cennet tıkanıklık açma, Cennet musluk tamiri ve Cennet klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Cennet Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Cennet tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Cennet sifon ya da Cennet gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Cennet sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Cennet bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Cennet Su Kaçak Tespiti
 • Cennet Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Cennet Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Cennet Taharet Musluğu Tamiri
 • Cennet Klozet Sifonu Tamiri
 • Cennet Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Cennet Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Cennet Gömme Rezervuar Tamiri
 • Cennet Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Cennet Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Cennet Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Cennet Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Cennet Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Cennet Su Deposu Montajı
 • Cennet Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cennet Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seCennetk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Cennet Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Cennet tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Cennet Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Cennet Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Cennet rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Cennet Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Cennet Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Cennet Tesisat

Cennet Tesisat