Fevzi Çakmak Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Küçükçekmece Su Tesisatçısı  >>  Fevzi Çakmak Tesisat – 0532 384 77 07

Fevzi Çakmak Tesisat – 0532 384 77 07Fevzi Çakmak Tesisat – 0532 384 77 07Fevzi Çakmak Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Fevzi Çakmak su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Fevzi Çakmak su kaçak tespiti, Fevzi Çakmak tıkanıklık açma, Fevzi Çakmak musluk tamiri ve Fevzi Çakmak klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Fevzi Çakmak Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Fevzi Çakmak tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Fevzi Çakmak sifon ya da Fevzi Çakmak gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Fevzi Çakmak sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Fevzi Çakmak bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Fevzi Çakmak Su Kaçak Tespiti
 • Fevzi Çakmak Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Fevzi Çakmak Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Fevzi Çakmak Taharet Musluğu Tamiri
 • Fevzi Çakmak Klozet Sifonu Tamiri
 • Fevzi Çakmak Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Fevzi Çakmak Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Fevzi Çakmak Gömme Rezervuar Tamiri
 • Fevzi Çakmak Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Fevzi Çakmak Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Fevzi Çakmak Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Fevzi Çakmak Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Fevzi Çakmak Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Fevzi Çakmak Su Deposu Montajı
 • Fevzi Çakmak Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Fevzi Çakmak Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seFevzi Çakmakk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Fevzi Çakmak Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Fevzi Çakmak tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Fevzi Çakmak Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Fevzi Çakmak Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Fevzi Çakmak rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Fevzi Çakmak Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Fevzi Çakmak Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Fevzi Çakmak Tesisat

Fevzi Çakmak Tesisat