Demirciköy Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Sarıyer Su Tesisatçısı  >>  Demirciköy Tesisat – 0532 384 77 07

Demirciköy Tesisat – 0532 384 77 07Demirciköy Tesisat – 0532 384 77 07Demirciköy Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Demirciköy su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Demirciköy su kaçak tespiti, Demirciköy tıkanıklık açma, Demirciköy musluk tamiri ve Demirciköy klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Demirciköy Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Demirciköy tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Demirciköy sifon ya da Demirciköy gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Demirciköy sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmDemirciköytedir.

Demirciköy bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Demirciköy Su Kaçak Tespiti
 • Demirciköy Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Demirciköy Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Demirciköy Taharet Musluğu Tamiri
 • Demirciköy Klozet Sifonu Tamiri
 • Demirciköy Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Demirciköy Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Demirciköy Gömme Rezervuar Tamiri
 • Demirciköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Demirciköy Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Demirciköy Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Demirciköy Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Demirciköy Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Demirciköy Su Deposu Montajı
 • Demirciköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Demirciköy Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seDemirciköyk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Demirciköy Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Demirciköy tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Demirciköy Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Demirciköy Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Demirciköy rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Demirciköy Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Demirciköy Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Demirciköy Tesisat

Demirciköy Tesisat