Kumköy Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Sarıyer Su Tesisatçısı  >>  Kumköy Tesisat – 0532 384 77 07

Kumköy Tesisat – 0532 384 77 07Kumköy Tesisat – 0532 384 77 07Kumköy Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Kumköy su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Kumköy su kaçak tespiti, Kumköy tıkanıklık açma, Kumköy musluk tamiri ve Kumköy klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Kumköy Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Kumköy tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Kumköy sifon ya da Kumköy gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Kumköy sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmKumköytedir.

Kumköy bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Kumköy Su Kaçak Tespiti
 • Kumköy Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Kumköy Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Kumköy Taharet Musluğu Tamiri
 • Kumköy Klozet Sifonu Tamiri
 • Kumköy Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Kumköy Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Kumköy Gömme Rezervuar Tamiri
 • Kumköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Kumköy Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Kumköy Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Kumköy Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Kumköy Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Kumköy Su Deposu Montajı
 • Kumköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kumköy Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seKumköyk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Kumköy Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Kumköy tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Kumköy Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Kumköy Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Kumköy rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Kumköy Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Kumköy Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Kumköy Tesisat

Kumköy Tesisat