Ertuğrul Gazi Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Pendik Su Tesisatçısı  >>  Ertuğrul Gazi Tesisat – 0532 384 77 07

Ertuğrul Gazi Tesisat – 0532 384 77 07Ertuğrul Gazi Tesisat – 0532 384 77 07Ertuğrul Gazi Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Ertuğrul Gazi su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Ertuğrul Gazi su kaçak tespiti, Ertuğrul Gazi tıkanıklık açma, Ertuğrul Gazi musluk tamiri ve Ertuğrul Gazi klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Ertuğrul Gazi Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Ertuğrul Gazi tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Ertuğrul Gazi sifon ya da Ertuğrul Gazi gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Ertuğrul Gazi sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Ertuğrul Gazi bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Ertuğrul Gazi Su Kaçak Tespiti
 • Ertuğrul Gazi Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Ertuğrul Gazi Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Ertuğrul Gazi Taharet Musluğu Tamiri
 • Ertuğrul Gazi Klozet Sifonu Tamiri
 • Ertuğrul Gazi Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Ertuğrul Gazi Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Ertuğrul Gazi Gömme Rezervuar Tamiri
 • Ertuğrul Gazi Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Ertuğrul Gazi Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Ertuğrul Gazi Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Ertuğrul Gazi Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Ertuğrul Gazi Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Ertuğrul Gazi Su Deposu Montajı
 • Ertuğrul Gazi Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ertuğrul Gazi Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seErtuğrul Gazik malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Ertuğrul Gazi Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Ertuğrul Gazi tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Ertuğrul Gazi Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Ertuğrul Gazi Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Ertuğrul Gazi rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Ertuğrul Gazi Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Ertuğrul Gazi Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Ertuğrul Gazi Tesisat

Ertuğrul Gazi Tesisat