Gaziosmanpaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Gaziosmanpaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Gaziosmanpaşa Tesisat – 0532 384 77 07Gaziosmanpaşa Tesisat – 0532 384 77 07Gaziosmanpaşa Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Gaziosmanpaşa su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Gaziosmanpaşa su kaçak tespiti, Gaziosmanpaşa tıkanıklık açma, Gaziosmanpaşa musluk tamiri ve Gaziosmanpaşa klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Gaziosmanpaşa Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Gaziosmanpaşa tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Gaziosmanpaşa sifon ya da Gaziosmanpaşa gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Gaziosmanpaşa sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Gaziosmanpaşa bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Gaziosmanpaşa Su Kaçak Tespiti
 • Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Gaziosmanpaşa Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Gaziosmanpaşa Taharet Musluğu Tamiri
 • Gaziosmanpaşa Klozet Sifonu Tamiri
 • Gaziosmanpaşa Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Gaziosmanpaşa Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Gaziosmanpaşa Gömme Rezervuar Tamiri
 • Gaziosmanpaşa Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Gaziosmanpaşa Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Gaziosmanpaşa Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Gaziosmanpaşa Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Gaziosmanpaşa Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Gaziosmanpaşa Su Deposu Montajı
 • Gaziosmanpaşa Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seGaziosmanpaşak malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Gaziosmanpaşa Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Gaziosmanpaşa tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Gaziosmanpaşa Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Gaziosmanpaşa Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Gaziosmanpaşa rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Gaziosmanpaşa Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Gaziosmanpaşa Tesisat

Gaziosmanpaşa Tesisat