Göçbeyli Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Pendik Su Tesisatçısı  >>  Göçbeyli Tesisat – 0532 384 77 07

Göçbeyli Tesisat – 0532 384 77 07Göçbeyli Tesisat – 0532 384 77 07Göçbeyli Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Göçbeyli su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Göçbeyli su kaçak tespiti, Göçbeyli tıkanıklık açma, Göçbeyli musluk tamiri ve Göçbeyli klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Göçbeyli Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Göçbeyli tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Göçbeyli sifon ya da Göçbeyli gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Göçbeyli sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Göçbeyli bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Göçbeyli Su Kaçak Tespiti
 • Göçbeyli Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Göçbeyli Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Göçbeyli Taharet Musluğu Tamiri
 • Göçbeyli Klozet Sifonu Tamiri
 • Göçbeyli Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Göçbeyli Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Göçbeyli Gömme Rezervuar Tamiri
 • Göçbeyli Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Göçbeyli Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Göçbeyli Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Göçbeyli Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Göçbeyli Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Göçbeyli Su Deposu Montajı
 • Göçbeyli Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Göçbeyli Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seGöçbeylik malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Göçbeyli Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Göçbeyli tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Göçbeyli Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Göçbeyli Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Göçbeyli rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Göçbeyli Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Göçbeyli Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Göçbeyli Tesisat

Göçbeyli Tesisat