Göktürk Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Eyüpsultan Su Tesisatçısı  >>  Göktürk Tesisat – 0532 384 77 07

Göktürk Tesisat – 0532 384 77 07Göktürk Tesisat – 0532 384 77 07Göktürk Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Göktürk su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Göktürk su kaçak tespiti, Göktürk tıkanıklık açma, Göktürk musluk tamiri ve Göktürk klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Göktürk Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Göktürk tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Göktürk sifon ya da Göktürk gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Göktürk sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmGöktürktedir.

Göktürk bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Göktürk Su Kaçak Tespiti
 • Göktürk Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Göktürk Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Göktürk Taharet Musluğu Tamiri
 • Göktürk Klozet Sifonu Tamiri
 • Göktürk Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Göktürk Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Göktürk Gömme Rezervuar Tamiri
 • Göktürk Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Göktürk Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Göktürk Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Göktürk Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Göktürk Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Göktürk Su Deposu Montajı
 • Göktürk Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Göktürk Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seGöktürkk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Göktürk Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Göktürk tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Göktürk Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Göktürk Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Göktürk rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Göktürk Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Göktürk Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Göktürk Tesisat

Göktürk Tesisat