Güvercintepe Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Başakşehir Su Tesisatçısı  >>  Güvercintepe Tesisat – 0532 384 77 07

Güvercintepe Tesisat – 0532 384 77 07Güvercintepe Tesisat – 0532 384 77 07Güvercintepe Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Güvercintepe su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Güvercintepe su kaçak tespiti, Güvercintepe tıkanıklık açma, Güvercintepe musluk tamiri ve Güvercintepe klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Güvercintepe Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Güvercintepe tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Güvercintepe sifon ya da Güvercintepe gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Güvercintepe sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Güvercintepe bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Güvercintepe Su Kaçak Tespiti
 • Güvercintepe Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Güvercintepe Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Güvercintepe Taharet Musluğu Tamiri
 • Güvercintepe Klozet Sifonu Tamiri
 • Güvercintepe Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Güvercintepe Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Güvercintepe Gömme Rezervuar Tamiri
 • Güvercintepe Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Güvercintepe Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Güvercintepe Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Güvercintepe Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Güvercintepe Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Güvercintepe Su Deposu Montajı
 • Güvercintepe Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Güvercintepe Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seGüvercintepek malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Güvercintepe Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Güvercintepe tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Güvercintepe Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Güvercintepe Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Güvercintepe rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Güvercintepe Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Güvercintepe Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Güvercintepe Tesisat

Güvercintepe Tesisat