Havaalanı Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Esenler Su Tesisatçısı  >>  Havaalanı Tesisat – 0532 384 77 07

Havaalanı Tesisat – 0532 384 77 07Havaalanı Tesisat – 0532 384 77 07Havaalanı Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Havaalanı su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Havaalanı su kaçak tespiti, Havaalanı tıkanıklık açma, Havaalanı musluk tamiri ve Havaalanı klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Havaalanı Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Havaalanı tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Havaalanı sifon ya da Havaalanı gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Havaalanı sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Havaalanı bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Havaalanı Su Kaçak Tespiti
 • Havaalanı Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Havaalanı Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Havaalanı Taharet Musluğu Tamiri
 • Havaalanı Klozet Sifonu Tamiri
 • Havaalanı Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Havaalanı Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Havaalanı Gömme Rezervuar Tamiri
 • Havaalanı Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Havaalanı Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Havaalanı Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Havaalanı Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Havaalanı Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Havaalanı Su Deposu Montajı
 • Havaalanı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Havaalanı Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seHavaalanık malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Havaalanı Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Havaalanı tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Havaalanı Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Havaalanı Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Havaalanı rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Havaalanı Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Havaalanı Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Havaalanı Tesisat

Havaalanı Tesisat