Nine Hatun Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Esenler Su Tesisatçısı  >>  Nine Hatun Tesisat – 0532 384 77 07

Nine Hatun Tesisat – 0532 384 77 07Nine Hatun Tesisat – 0532 384 77 07Nine Hatun Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Nine Hatun su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Nine Hatun su kaçak tespiti, Nine Hatun tıkanıklık açma, Nine Hatun musluk tamiri ve Nine Hatun klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Nine Hatun Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Nine Hatun tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Nine Hatun sifon ya da Nine Hatun gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Nine Hatun sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Nine Hatun bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Nine Hatun Su Kaçak Tespiti
 • Nine Hatun Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Nine Hatun Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Nine Hatun Taharet Musluğu Tamiri
 • Nine Hatun Klozet Sifonu Tamiri
 • Nine Hatun Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Nine Hatun Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Nine Hatun Gömme Rezervuar Tamiri
 • Nine Hatun Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Nine Hatun Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Nine Hatun Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Nine Hatun Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Nine Hatun Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Nine Hatun Su Deposu Montajı
 • Nine Hatun Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Nine Hatun Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seNine Hatunk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Nine Hatun Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Nine Hatun tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Nine Hatun Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Nine Hatun Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Nine Hatun rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Nine Hatun Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Nine Hatun Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Nine Hatun Tesisat

Nine Hatun Tesisat