Kamer Hatun Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beyoğlu Su Tesisatçısı  >>  Kamer Hatun Tesisat – 0532 384 77 07

Kamer Hatun Tesisat – 0532 384 77 07Kamer Hatun Tesisat – 0532 384 77 07Kamer Hatun Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Kamer Hatun su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Kamer Hatun su kaçak tespiti, Kamer Hatun tıkanıklık açma, Kamer Hatun musluk tamiri ve Kamer Hatun klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Kamer Hatun Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Kamer Hatun tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Kamer Hatun sifon ya da Kamer Hatun gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Kamer Hatun sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmKamer Hatuntedir.

Kamer Hatun bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Kamer Hatun Su Kaçak Tespiti
 • Kamer Hatun Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Kamer Hatun Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Kamer Hatun Taharet Musluğu Tamiri
 • Kamer Hatun Klozet Sifonu Tamiri
 • Kamer Hatun Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Kamer Hatun Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Kamer Hatun Gömme Rezervuar Tamiri
 • Kamer Hatun Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Kamer Hatun Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Kamer Hatun Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Kamer Hatun Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Kamer Hatun Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Kamer Hatun Su Deposu Montajı
 • Kamer Hatun Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kamer Hatun Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Kamer Hatun Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Kamer Hatun tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Kamer Hatun Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Kamer Hatun Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Kamer Hatun rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Kamer Hatun Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Kamer Hatun Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Kamer Hatun Tesisat

Kamer Hatun Tesisat