Karanfilköy Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Karanfilköy Tesisat – 0532 384 77 07

Karanfilköy Tesisat – 0532 384 77 07Karanfilköy Tesisat – 0532 384 77 07Karanfilköy Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Karanfilköy su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Karanfilköy su kaçak tespiti, Karanfilköy tıkanıklık açma, Karanfilköy musluk tamiri ve Karanfilköy klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Karanfilköy Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Karanfilköy tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Karanfilköy sifon ya da Karanfilköy gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Karanfilköy sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Karanfilköy bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Karanfilköy Su Kaçak Tespiti
 • Karanfilköy Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Karanfilköy Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Karanfilköy Taharet Musluğu Tamiri
 • Karanfilköy Klozet Sifonu Tamiri
 • Karanfilköy Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Karanfilköy Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Karanfilköy Gömme Rezervuar Tamiri
 • Karanfilköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Karanfilköy Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Karanfilköy Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Karanfilköy Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Karanfilköy Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Karanfilköy Su Deposu Montajı
 • Karanfilköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Karanfilköy Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seramik malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Karanfilköy Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Karanfilköy tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Karanfilköy Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Karanfilköy Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Karanfilköy rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Karanfilköy Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Karanfilköy Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Karanfilköy Tesisat

Karanfilköy Tesisat