Kasımpaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Kasımpaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Kasımpaşa Tesisat – 0532 384 77 07Kasımpaşa Tesisat – 0532 384 77 07Kasımpaşa Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Kasımpaşa su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Kasımpaşa su kaçak tespiti, Kasımpaşa tıkanıklık açma, Kasımpaşa musluk tamiri ve Kasımpaşa klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Kasımpaşa Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Kasımpaşa tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Kasımpaşa sifon ya da Kasımpaşa gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Kasımpaşa sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Kasımpaşa bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Kasımpaşa Su Kaçak Tespiti
 • Kasımpaşa Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Kasımpaşa Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Kasımpaşa Taharet Musluğu Tamiri
 • Kasımpaşa Klozet Sifonu Tamiri
 • Kasımpaşa Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Kasımpaşa Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Kasımpaşa Gömme Rezervuar Tamiri
 • Kasımpaşa Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Kasımpaşa Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Kasımpaşa Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Kasımpaşa Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Kasımpaşa Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Kasımpaşa Su Deposu Montajı
 • Kasımpaşa Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kasımpaşa Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seramik malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Kasımpaşa Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Kasımpaşa tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Kasımpaşa Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Kasımpaşa Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Kasımpaşa rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Kasımpaşa Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Kasımpaşa Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Kasımpaşa Tesisat

Kasımpaşa Tesisat