Katip Kasım Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Fatih Su Tesisatçısı  >>  Katip Kasım Tesisat – 0532 384 77 07

Katip Kasım Tesisat – 0532 384 77 07Katip Kasım Tesisat – 0532 384 77 07Katip Kasım Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Katip Kasım su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Katip Kasım su kaçak tespiti, Katip Kasım tıkanıklık açma, Katip Kasım musluk tamiri ve Katip Kasım klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Katip Kasım Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Katip Kasım tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Katip Kasım sifon ya da Katip Kasım gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Katip Kasım sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Katip Kasım bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Katip Kasım Su Kaçak Tespiti
 • Katip Kasım Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Katip Kasım Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Katip Kasım Taharet Musluğu Tamiri
 • Katip Kasım Klozet Sifonu Tamiri
 • Katip Kasım Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Katip Kasım Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Katip Kasım Gömme Rezervuar Tamiri
 • Katip Kasım Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Katip Kasım Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Katip Kasım Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Katip Kasım Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Katip Kasım Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Katip Kasım Su Deposu Montajı
 • Katip Kasım Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Katip Kasım Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seKatip Kasımk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Katip Kasım Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Katip Kasım tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Katip Kasım Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Katip Kasım Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Katip Kasım rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Katip Kasım Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Katip Kasım Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Katip Kasım Tesisat

Katip Kasım Tesisat