Muhsine Hatun Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Fatih Su Tesisatçısı  >>  Muhsine Hatun Tesisat – 0532 384 77 07

Muhsine Hatun Tesisat – 0532 384 77 07Muhsine Hatun Tesisat – 0532 384 77 07Muhsine Hatun Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Muhsine Hatun su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Muhsine Hatun su kaçak tespiti, Muhsine Hatun tıkanıklık açma, Muhsine Hatun musluk tamiri ve Muhsine Hatun klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Muhsine Hatun Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Muhsine Hatun tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Muhsine Hatun sifon ya da Muhsine Hatun gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Muhsine Hatun sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Muhsine Hatun bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Muhsine Hatun Su Kaçak Tespiti
 • Muhsine Hatun Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Muhsine Hatun Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Muhsine Hatun Taharet Musluğu Tamiri
 • Muhsine Hatun Klozet Sifonu Tamiri
 • Muhsine Hatun Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Muhsine Hatun Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Muhsine Hatun Gömme Rezervuar Tamiri
 • Muhsine Hatun Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Muhsine Hatun Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Muhsine Hatun Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Muhsine Hatun Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Muhsine Hatun Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Muhsine Hatun Su Deposu Montajı
 • Muhsine Hatun Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Muhsine Hatun Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seMuhsine Hatunk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Muhsine Hatun Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Muhsine Hatun tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Muhsine Hatun Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Muhsine Hatun Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Muhsine Hatun rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Muhsine Hatun Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Muhsine Hatun Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Muhsine Hatun Tesisat

Muhsine Hatun Tesisat