Kaynarca Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Pendik Su Tesisatçısı  >>  Kaynarca Tesisat – 0532 384 77 07

Kaynarca Tesisat – 0532 384 77 07Kaynarca Tesisat – 0532 384 77 07Kaynarca Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Kaynarca su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Kaynarca su kaçak tespiti, Kaynarca tıkanıklık açma, Kaynarca musluk tamiri ve Kaynarca klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Kaynarca Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Kaynarca tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Kaynarca sifon ya da Kaynarca gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Kaynarca sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Kaynarca bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Kaynarca Su Kaçak Tespiti
 • Kaynarca Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Kaynarca Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Kaynarca Taharet Musluğu Tamiri
 • Kaynarca Klozet Sifonu Tamiri
 • Kaynarca Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Kaynarca Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Kaynarca Gömme Rezervuar Tamiri
 • Kaynarca Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Kaynarca Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Kaynarca Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Kaynarca Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Kaynarca Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Kaynarca Su Deposu Montajı
 • Kaynarca Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kaynarca Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seKaynarcak malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Kaynarca Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Kaynarca tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Kaynarca Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Kaynarca Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Kaynarca rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Kaynarca Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Kaynarca Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Kaynarca Tesisat

Kaynarca Tesisat