Keçeci Piri Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beyoğlu Su Tesisatçısı  >>  Keçeci Piri Tesisat – 0532 384 77 07

Keçeci Piri Tesisat – 0532 384 77 07Keçeci Piri Tesisat – 0532 384 77 07Keçeci Piri Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Keçeci Piri su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Keçeci Piri su kaçak tespiti, Keçeci Piri tıkanıklık açma, Keçeci Piri musluk tamiri ve Keçeci Piri klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Keçeci Piri Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Keçeci Piri tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Keçeci Piri sifon ya da Keçeci Piri gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Keçeci Piri sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmKeçeci Piritedir.

Keçeci Piri bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Keçeci Piri Su Kaçak Tespiti
 • Keçeci Piri Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Keçeci Piri Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Keçeci Piri Taharet Musluğu Tamiri
 • Keçeci Piri Klozet Sifonu Tamiri
 • Keçeci Piri Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Keçeci Piri Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Keçeci Piri Gömme Rezervuar Tamiri
 • Keçeci Piri Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Keçeci Piri Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Keçeci Piri Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Keçeci Piri Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Keçeci Piri Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Keçeci Piri Su Deposu Montajı
 • Keçeci Piri Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Keçeci Piri Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Keçeci Piri Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Keçeci Piri tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Keçeci Piri Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Keçeci Piri Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Keçeci Piri rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Keçeci Piri Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Keçeci Piri Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Keçeci Piri Tesisat

Keçeci Piri Tesisat