Kefeliköy Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Kefeliköy Tesisat – 0532 384 77 07

Kefeliköy Tesisat – 0532 384 77 07Kefeliköy Tesisat – 0532 384 77 07Kefeliköy Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Kefeliköy su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Kefeliköy su kaçak tespiti, Kefeliköy tıkanıklık açma, Kefeliköy musluk tamiri ve Kefeliköy klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Kefeliköy Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Kefeliköy tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Kefeliköy sifon ya da Kefeliköy gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Kefeliköy sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Kefeliköy bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Kefeliköy Su Kaçak Tespiti
 • Kefeliköy Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Kefeliköy Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Kefeliköy Taharet Musluğu Tamiri
 • Kefeliköy Klozet Sifonu Tamiri
 • Kefeliköy Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Kefeliköy Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Kefeliköy Gömme Rezervuar Tamiri
 • Kefeliköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Kefeliköy Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Kefeliköy Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Kefeliköy Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Kefeliköy Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Kefeliköy Su Deposu Montajı
 • Kefeliköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kefeliköy Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seramik malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Kefeliköy Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Kefeliköy tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Kefeliköy Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Kefeliköy Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Kefeliköy rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Kefeliköy Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Kefeliköy Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Kefeliköy Tesisat

Kefeliköy Tesisat