Kemerburgaz Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Kemerburgaz Tesisat – 0532 384 77 07

Kemerburgaz Tesisat – 0532 384 77 07Kemerburgaz Tesisat – 0532 384 77 07Kemerburgaz Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Kemerburgaz su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Kemerburgaz su kaçak tespiti, Kemerburgaz tıkanıklık açma, Kemerburgaz musluk tamiri ve Kemerburgaz klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Kemerburgaz Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Kemerburgaz tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Kemerburgaz sifon ya da Kemerburgaz gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Kemerburgaz sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Kemerburgaz bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Kemerburgaz Su Kaçak Tespiti
 • Kemerburgaz Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Kemerburgaz Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Kemerburgaz Taharet Musluğu Tamiri
 • Kemerburgaz Klozet Sifonu Tamiri
 • Kemerburgaz Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Kemerburgaz Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Kemerburgaz Gömme Rezervuar Tamiri
 • Kemerburgaz Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Kemerburgaz Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Kemerburgaz Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Kemerburgaz Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Kemerburgaz Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Kemerburgaz Su Deposu Montajı
 • Kemerburgaz Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kemerburgaz Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seramik malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Kemerburgaz Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Kemerburgaz tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Kemerburgaz Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Kemerburgaz Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Kemerburgaz rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Kemerburgaz Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Kemerburgaz Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Kemerburgaz Tesisat

Kemerburgaz Tesisat