Kılıçali Paşa Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beyoğlu Su Tesisatçısı  >>  Kılıçali Paşa Tesisat – 0532 384 77 07

Kılıçali Paşa Tesisat – 0532 384 77 07Kılıçali Paşa Tesisat – 0532 384 77 07Kılıçali Paşa Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Kılıçali Paşa su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Kılıçali Paşa su kaçak tespiti, Kılıçali Paşa tıkanıklık açma, Kılıçali Paşa musluk tamiri ve Kılıçali Paşa klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Kılıçali Paşa Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Kılıçali Paşa tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Kılıçali Paşa sifon ya da Kılıçali Paşa gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Kılıçali Paşa sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmKılıçali Paşatedir.

Kılıçali Paşa bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Kılıçali Paşa Su Kaçak Tespiti
 • Kılıçali Paşa Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Kılıçali Paşa Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Kılıçali Paşa Taharet Musluğu Tamiri
 • Kılıçali Paşa Klozet Sifonu Tamiri
 • Kılıçali Paşa Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Kılıçali Paşa Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Kılıçali Paşa Gömme Rezervuar Tamiri
 • Kılıçali Paşa Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Kılıçali Paşa Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Kılıçali Paşa Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Kılıçali Paşa Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Kılıçali Paşa Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Kılıçali Paşa Su Deposu Montajı
 • Kılıçali Paşa Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kılıçali Paşa Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Kılıçali Paşa Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Kılıçali Paşa tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Kılıçali Paşa Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Kılıçali Paşa Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Kılıçali Paşa rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Kılıçali Paşa Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Kılıçali Paşa Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Kılıçali Paşa Tesisat

Kılıçali Paşa Tesisat