Mareşal Çakmak Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Güngören Su Tesisatçısı  >>  Mareşal Çakmak Tesisat – 0532 384 77 07

Mareşal Çakmak Tesisat – 0532 384 77 07Mareşal Çakmak Tesisat – 0532 384 77 07Mareşal Çakmak Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Mareşal Çakmak su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Mareşal Çakmak su kaçak tespiti, Mareşal Çakmak tıkanıklık açma, Mareşal Çakmak musluk tamiri ve Mareşal Çakmak klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Mareşal Çakmak Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Mareşal Çakmak tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Mareşal Çakmak sifon ya da Mareşal Çakmak gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Mareşal Çakmak sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmMareşal Çakmaktedir.

Mareşal Çakmak bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Mareşal Çakmak Su Kaçak Tespiti
 • Mareşal Çakmak Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Mareşal Çakmak Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Mareşal Çakmak Taharet Musluğu Tamiri
 • Mareşal Çakmak Klozet Sifonu Tamiri
 • Mareşal Çakmak Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Mareşal Çakmak Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Mareşal Çakmak Gömme Rezervuar Tamiri
 • Mareşal Çakmak Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Mareşal Çakmak Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Mareşal Çakmak Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Mareşal Çakmak Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Mareşal Çakmak Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Mareşal Çakmak Su Deposu Montajı
 • Mareşal Çakmak Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Mareşal Çakmak Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Mareşal Çakmak Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Mareşal Çakmak tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Mareşal Çakmak Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Mareşal Çakmak Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Mareşal Çakmak rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Mareşal Çakmak Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Mareşal Çakmak Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Mareşal Çakmak Tesisat

Mareşal Çakmak Tesisat