Meşrutiyet Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Şişli Su Tesisatçı  >>  Meşrutiyet Tesisat – 0532 384 77 07

Meşrutiyet Tesisat – 0532 384 77 07Meşrutiyet Tesisat – 0532 384 77 07Meşrutiyet Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Meşrutiyet su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Meşrutiyet su kaçak tespiti, Meşrutiyet tıkanıklık açma, Meşrutiyet musluk tamiri ve Meşrutiyet klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Meşrutiyet Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Meşrutiyet tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Meşrutiyet sifon ya da Meşrutiyet gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Meşrutiyet sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmMeşrutiyettedir.

Meşrutiyet bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Meşrutiyet Su Kaçak Tespiti
 • Meşrutiyet Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Meşrutiyet Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Meşrutiyet Taharet Musluğu Tamiri
 • Meşrutiyet Klozet Sifonu Tamiri
 • Meşrutiyet Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Meşrutiyet Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Meşrutiyet Gömme Rezervuar Tamiri
 • Meşrutiyet Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Meşrutiyet Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Meşrutiyet Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Meşrutiyet Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Meşrutiyet Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Meşrutiyet Su Deposu Montajı
 • Meşrutiyet Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Meşrutiyet Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Meşrutiyet Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Meşrutiyet tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Meşrutiyet Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Meşrutiyet Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Meşrutiyet rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Meşrutiyet Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Meşrutiyet Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Meşrutiyet Tesisat

Meşrutiyet Tesisat