Mithatpaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Eyüpsultan Su Tesisatçısı  >>  Mithatpaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Mithatpaşa Tesisat – 0532 384 77 07Mithatpaşa Tesisat – 0532 384 77 07Mithatpaşa Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Mithatpaşa su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Mithatpaşa su kaçak tespiti, Mithatpaşa tıkanıklık açma, Mithatpaşa musluk tamiri ve Mithatpaşa klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Mithatpaşa Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Mithatpaşa tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Mithatpaşa sifon ya da Mithatpaşa gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Mithatpaşa sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmMithatpaşatedir.

Mithatpaşa bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Mithatpaşa Su Kaçak Tespiti
 • Mithatpaşa Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Mithatpaşa Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Mithatpaşa Taharet Musluğu Tamiri
 • Mithatpaşa Klozet Sifonu Tamiri
 • Mithatpaşa Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Mithatpaşa Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Mithatpaşa Gömme Rezervuar Tamiri
 • Mithatpaşa Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Mithatpaşa Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Mithatpaşa Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Mithatpaşa Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Mithatpaşa Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Mithatpaşa Su Deposu Montajı
 • Mithatpaşa Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Mithatpaşa Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seMithatpaşak malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Mithatpaşa Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Mithatpaşa tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Mithatpaşa Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Mithatpaşa Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Mithatpaşa rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Mithatpaşa Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Mithatpaşa Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Mithatpaşa Tesisat

Mithatpaşa Tesisat