Silahtarağa Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Eyüpsultan Su Tesisatçısı  >>  Silahtarağa Tesisat – 0532 384 77 07

Silahtarağa Tesisat – 0532 384 77 07Silahtarağa Tesisat – 0532 384 77 07Silahtarağa Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Silahtarağa su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Silahtarağa su kaçak tespiti, Silahtarağa tıkanıklık açma, Silahtarağa musluk tamiri ve Silahtarağa klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Silahtarağa Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Silahtarağa tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Silahtarağa sifon ya da Silahtarağa gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Silahtarağa sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmSilahtarağatedir.

Silahtarağa bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Silahtarağa Su Kaçak Tespiti
 • Silahtarağa Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Silahtarağa Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Silahtarağa Taharet Musluğu Tamiri
 • Silahtarağa Klozet Sifonu Tamiri
 • Silahtarağa Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Silahtarağa Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Silahtarağa Gömme Rezervuar Tamiri
 • Silahtarağa Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Silahtarağa Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Silahtarağa Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Silahtarağa Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Silahtarağa Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Silahtarağa Su Deposu Montajı
 • Silahtarağa Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Silahtarağa Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seSilahtarağak malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Silahtarağa Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Silahtarağa tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Silahtarağa Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Silahtarağa Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Silahtarağa rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Silahtarağa Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Silahtarağa Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Silahtarağa Tesisat

Silahtarağa Tesisat