Pazariçi Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı  >>  Pazariçi Tesisat – 0532 384 77 07

Pazariçi Tesisat – 0532 384 77 07Pazariçi Tesisat – 0532 384 77 07Pazariçi Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Pazariçi su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Pazariçi su kaçak tespiti, Pazariçi tıkanıklık açma, Pazariçi musluk tamiri ve Pazariçi klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Pazariçi Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Pazariçi tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Pazariçi sifon ya da Pazariçi gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Pazariçi sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Pazariçi bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Pazariçi Su Kaçak Tespiti
 • Pazariçi Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Pazariçi Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Pazariçi Taharet Musluğu Tamiri
 • Pazariçi Klozet Sifonu Tamiri
 • Pazariçi Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Pazariçi Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Pazariçi Gömme Rezervuar Tamiri
 • Pazariçi Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Pazariçi Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Pazariçi Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Pazariçi Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Pazariçi Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Pazariçi Su Deposu Montajı
 • Pazariçi Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Pazariçi Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira sePazariçik malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Pazariçi Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Pazariçi tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Pazariçi Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Pazariçi Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Pazariçi rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Pazariçi Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Pazariçi Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Pazariçi Tesisat

Pazariçi Tesisat