Sahrayıcedit Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Kadıköy Su Tesisatçısı  >>  Sahrayıcedit Tesisat – 0532 384 77 07

Sahrayıcedit Tesisat – 0532 384 77 07Sahrayıcedit Tesisat – 0532 384 77 07Sahrayıcedit Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Sahrayıcedit su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Sahrayıcedit su kaçak tespiti, Sahrayıcedit tıkanıklık açma, Sahrayıcedit musluk tamiri ve Sahrayıcedit klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Sahrayıcedit Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Sahrayıcedit tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Sahrayıcedit sifon ya da Sahrayıcedit gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Sahrayıcedit sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Sahrayıcedit bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Sahrayıcedit Su Kaçak Tespiti
 • Sahrayıcedit Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Sahrayıcedit Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Sahrayıcedit Taharet Musluğu Tamiri
 • Sahrayıcedit Klozet Sifonu Tamiri
 • Sahrayıcedit Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Sahrayıcedit Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Sahrayıcedit Gömme Rezervuar Tamiri
 • Sahrayıcedit Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Sahrayıcedit Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Sahrayıcedit Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Sahrayıcedit Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Sahrayıcedit Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Sahrayıcedit Su Deposu Montajı
 • Sahrayıcedit Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Sahrayıcedit Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seSahrayıceditk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Sahrayıcedit Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Sahrayıcedit tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Sahrayıcedit Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Sahrayıcedit Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Sahrayıcedit rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Sahrayıcedit Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Sahrayıcedit Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Sahrayıcedit Tesisat

Sahrayıcedit Tesisat