Sarıgöl Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı  >>  Sarıgöl Tesisat – 0532 384 77 07

Sarıgöl Tesisat – 0532 384 77 07Sarıgöl Tesisat – 0532 384 77 07Sarıgöl Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Sarıgöl su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Sarıgöl su kaçak tespiti, Sarıgöl tıkanıklık açma, Sarıgöl musluk tamiri ve Sarıgöl klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Sarıgöl Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Sarıgöl tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Sarıgöl sifon ya da Sarıgöl gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Sarıgöl sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Sarıgöl bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Sarıgöl Su Kaçak Tespiti
 • Sarıgöl Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Sarıgöl Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Sarıgöl Taharet Musluğu Tamiri
 • Sarıgöl Klozet Sifonu Tamiri
 • Sarıgöl Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Sarıgöl Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Sarıgöl Gömme Rezervuar Tamiri
 • Sarıgöl Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Sarıgöl Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Sarıgöl Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Sarıgöl Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Sarıgöl Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Sarıgöl Su Deposu Montajı
 • Sarıgöl Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Sarıgöl Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seSarıgölk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Sarıgöl Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Sarıgöl tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Sarıgöl Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Sarıgöl Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Sarıgöl rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Sarıgöl Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Sarıgöl Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Sarıgöl Tesisat

Sarıgöl Tesisat