Şehit Muhtar Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beyoğlu Su Tesisatçısı  >>  Şehit Muhtar Tesisat – 0532 384 77 07

Şehit Muhtar Tesisat – 0532 384 77 07Şehit Muhtar Tesisat – 0532 384 77 07Şehit Muhtar Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Şehit Muhtar su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Şehit Muhtar su kaçak tespiti, Şehit Muhtar tıkanıklık açma, Şehit Muhtar musluk tamiri ve Şehit Muhtar klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Şehit Muhtar Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Şehit Muhtar tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Şehit Muhtar sifon ya da Şehit Muhtar gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Şehit Muhtar sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmŞehit Muhtartedir.

Şehit Muhtar bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Şehit Muhtar Su Kaçak Tespiti
 • Şehit Muhtar Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Şehit Muhtar Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Şehit Muhtar Taharet Musluğu Tamiri
 • Şehit Muhtar Klozet Sifonu Tamiri
 • Şehit Muhtar Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Şehit Muhtar Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Şehit Muhtar Gömme Rezervuar Tamiri
 • Şehit Muhtar Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Şehit Muhtar Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Şehit Muhtar Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Şehit Muhtar Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Şehit Muhtar Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Şehit Muhtar Su Deposu Montajı
 • Şehit Muhtar Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Şehit Muhtar Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Şehit Muhtar Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Şehit Muhtar tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Şehit Muhtar Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Şehit Muhtar Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Şehit Muhtar rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Şehit Muhtar Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Şehit Muhtar Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Şehit Muhtar Tesisat

Şehit Muhtar Tesisat