Pürtelaş Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beyoğlu Su Tesisatçısı  >>  Pürtelaş Tesisat – 0532 384 77 07

Pürtelaş Tesisat – 0532 384 77 07Pürtelaş Tesisat – 0532 384 77 07Pürtelaş Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Pürtelaş su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Pürtelaş su kaçak tespiti, Pürtelaş tıkanıklık açma, Pürtelaş musluk tamiri ve Pürtelaş klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Pürtelaş Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Pürtelaş tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Pürtelaş sifon ya da Pürtelaş gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Pürtelaş sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmPürtelaştedir.

Pürtelaş bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Pürtelaş Su Kaçak Tespiti
 • Pürtelaş Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Pürtelaş Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Pürtelaş Taharet Musluğu Tamiri
 • Pürtelaş Klozet Sifonu Tamiri
 • Pürtelaş Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Pürtelaş Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Pürtelaş Gömme Rezervuar Tamiri
 • Pürtelaş Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Pürtelaş Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Pürtelaş Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Pürtelaş Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Pürtelaş Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Pürtelaş Su Deposu Montajı
 • Pürtelaş Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Pürtelaş Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Pürtelaş Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Pürtelaş tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Pürtelaş Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Pürtelaş Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Pürtelaş rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Pürtelaş Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Pürtelaş Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Pürtelaş Tesisat

Pürtelaş Tesisat