Seyrantepe Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Kağıthane Su Tesisatçısı  >>  Seyrantepe Tesisat – 0532 384 77 07

Seyrantepe Tesisat – 0532 384 77 07Seyrantepe Tesisat – 0532 384 77 07Seyrantepe Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Seyrantepe su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Seyrantepe su kaçak tespiti, Seyrantepe tıkanıklık açma, Seyrantepe musluk tamiri ve Seyrantepe klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Seyrantepe Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Seyrantepe tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Seyrantepe sifon ya da Seyrantepe gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Seyrantepe sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Seyrantepe bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Seyrantepe Su Kaçak Tespiti
 • Seyrantepe Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Seyrantepe Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Seyrantepe Taharet Musluğu Tamiri
 • Seyrantepe Klozet Sifonu Tamiri
 • Seyrantepe Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Seyrantepe Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Seyrantepe Gömme Rezervuar Tamiri
 • Seyrantepe Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Seyrantepe Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Seyrantepe Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Seyrantepe Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Seyrantepe Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Seyrantepe Su Deposu Montajı
 • Seyrantepe Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Seyrantepe Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seSeyrantepek malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Seyrantepe Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Seyrantepe tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Seyrantepe Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Seyrantepe Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Seyrantepe rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Seyrantepe Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Seyrantepe Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Seyrantepe Tesisat

Seyrantepe Tesisat