Seyyid Ömer Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Fatih Su Tesisatçısı  >>  Seyyid Ömer Tesisat – 0532 384 77 07

Seyyid Ömer Tesisat – 0532 384 77 07Seyyid Ömer Tesisat – 0532 384 77 07Seyyid Ömer Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Seyyid Ömer su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Seyyid Ömer su kaçak tespiti, Seyyid Ömer tıkanıklık açma, Seyyid Ömer musluk tamiri ve Seyyid Ömer klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Seyyid Ömer Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Seyyid Ömer tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Seyyid Ömer sifon ya da Seyyid Ömer gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Seyyid Ömer sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Seyyid Ömer bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Seyyid Ömer Su Kaçak Tespiti
 • Seyyid Ömer Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Seyyid Ömer Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Seyyid Ömer Taharet Musluğu Tamiri
 • Seyyid Ömer Klozet Sifonu Tamiri
 • Seyyid Ömer Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Seyyid Ömer Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Seyyid Ömer Gömme Rezervuar Tamiri
 • Seyyid Ömer Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Seyyid Ömer Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Seyyid Ömer Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Seyyid Ömer Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Seyyid Ömer Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Seyyid Ömer Su Deposu Montajı
 • Seyyid Ömer Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Seyyid Ömer Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seSeyyid Ömerk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Seyyid Ömer Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Seyyid Ömer tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Seyyid Ömer Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Seyyid Ömer Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Seyyid Ömer rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Seyyid Ömer Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Seyyid Ömer Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Seyyid Ömer Tesisat

Seyyid Ömer Tesisat