Sulukule Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Sulukule Tesisat – 0532 384 77 07

Sulukule Tesisat – 0532 384 77 07Sulukule Tesisat – 0532 384 77 07Sulukule Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Sulukule su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Sulukule su kaçak tespiti, Sulukule tıkanıklık açma, Sulukule musluk tamiri ve Sulukule klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Sulukule Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Sulukule tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Sulukule sifon ya da Sulukule gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Sulukule sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Sulukule bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Sulukule Su Kaçak Tespiti
 • Sulukule Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Sulukule Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Sulukule Taharet Musluğu Tamiri
 • Sulukule Klozet Sifonu Tamiri
 • Sulukule Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Sulukule Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Sulukule Gömme Rezervuar Tamiri
 • Sulukule Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Sulukule Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Sulukule Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Sulukule Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Sulukule Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Sulukule Su Deposu Montajı
 • Sulukule Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Sulukule Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seSulukulek malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Sulukule Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Sulukule tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Sulukule Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Sulukule Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Sulukule rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Sulukule Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Sulukule Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Sulukule Tesisat

Sulukule Tesisat