Terazidere Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Bayrampaşa Su Tesisatçısı  >>  Terazidere Tesisat – 0532 384 77 07

Terazidere Tesisat – 0532 384 77 07Terazidere Tesisat – 0532 384 77 07Terazidere Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Terazidere su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Terazidere su kaçak tespiti, Terazidere tıkanıklık açma, Terazidere musluk tamiri ve Terazidere klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Terazidere Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Terazidere tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Terazidere sifon ya da Terazidere gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Terazidere sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmTerazideretedir.

Terazidere bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Terazidere Su Kaçak Tespiti
 • Terazidere Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Terazidere Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Terazidere Taharet Musluğu Tamiri
 • Terazidere Klozet Sifonu Tamiri
 • Terazidere Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Terazidere Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Terazidere Gömme Rezervuar Tamiri
 • Terazidere Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Terazidere Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Terazidere Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Terazidere Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Terazidere Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Terazidere Su Deposu Montajı
 • Terazidere Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Terazidere Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Terazidere Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Terazidere tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Terazidere Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Terazidere Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Terazidere rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Terazidere Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Terazidere Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Terazidere Tesisat

Terazidere Tesisat