İsmet Paşa Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Bayrampaşa Su Tesisatçısı  >>  İsmet Paşa Tesisat – 0532 384 77 07

İsmet Paşa Tesisat – 0532 384 77 07İsmet Paşa Tesisat – 0532 384 77 07İsmet Paşa Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

İsmet Paşa su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı İsmet Paşa su kaçak tespiti, İsmet Paşa tıkanıklık açma, İsmet Paşa musluk tamiri ve İsmet Paşa klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

İsmet Paşa Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir İsmet Paşa tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası İsmet Paşa sifon ya da İsmet Paşa gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma İsmet Paşa sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmİsmet Paşatedir.

İsmet Paşa bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • İsmet Paşa Su Kaçak Tespiti
 • İsmet Paşa Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • İsmet Paşa Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • İsmet Paşa Taharet Musluğu Tamiri
 • İsmet Paşa Klozet Sifonu Tamiri
 • İsmet Paşa Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • İsmet Paşa Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • İsmet Paşa Gömme Rezervuar Tamiri
 • İsmet Paşa Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • İsmet Paşa Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • İsmet Paşa Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • İsmet Paşa Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • İsmet Paşa Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • İsmet Paşa Su Deposu Montajı
 • İsmet Paşa Cihazla Su Kaçağı Tespiti

İsmet Paşa Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

İsmet Paşa Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla İsmet Paşa tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

İsmet Paşa Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

İsmet Paşa Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, İsmet Paşa rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

İsmet Paşa Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

İsmet Paşa Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

İsmet Paşa Tesisat

İsmet Paşa Tesisat