Vezneciler Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Vezneciler Tesisat – 0532 384 77 07

Vezneciler Tesisat – 0532 384 77 07Vezneciler Tesisat – 0532 384 77 07Vezneciler Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Vezneciler su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Vezneciler su kaçak tespiti, Vezneciler tıkanıklık açma, Vezneciler musluk tamiri ve Vezneciler klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Vezneciler Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Vezneciler tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Vezneciler sifon ya da Vezneciler gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Vezneciler sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Vezneciler bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Vezneciler Su Kaçak Tespiti
 • Vezneciler Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Vezneciler Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Vezneciler Taharet Musluğu Tamiri
 • Vezneciler Klozet Sifonu Tamiri
 • Vezneciler Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Vezneciler Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Vezneciler Gömme Rezervuar Tamiri
 • Vezneciler Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Vezneciler Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Vezneciler Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Vezneciler Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Vezneciler Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Vezneciler Su Deposu Montajı
 • Vezneciler Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Vezneciler Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seVeznecilerk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Vezneciler Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Vezneciler tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Vezneciler Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Vezneciler Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Vezneciler rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Vezneciler Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Vezneciler Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Vezneciler Tesisat

Vezneciler Tesisat