Yavuz Sinan Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Fatih Su Tesisatçısı  >>  Yavuz Sinan Tesisat – 0532 384 77 07

Yavuz Sinan Tesisat – 0532 384 77 07Yavuz Sinan Tesisat – 0532 384 77 07Yavuz Sinan Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Yavuz Sinan su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Yavuz Sinan su kaçak tespiti, Yavuz Sinan tıkanıklık açma, Yavuz Sinan musluk tamiri ve Yavuz Sinan klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Yavuz Sinan Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Yavuz Sinan tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Yavuz Sinan sifon ya da Yavuz Sinan gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Yavuz Sinan sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Yavuz Sinan bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Yavuz Sinan Su Kaçak Tespiti
 • Yavuz Sinan Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Yavuz Sinan Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Yavuz Sinan Taharet Musluğu Tamiri
 • Yavuz Sinan Klozet Sifonu Tamiri
 • Yavuz Sinan Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Yavuz Sinan Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Yavuz Sinan Gömme Rezervuar Tamiri
 • Yavuz Sinan Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Yavuz Sinan Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Yavuz Sinan Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Yavuz Sinan Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Yavuz Sinan Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Yavuz Sinan Su Deposu Montajı
 • Yavuz Sinan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Yavuz Sinan Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seYavuz Sinank malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Yavuz Sinan Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Yavuz Sinan tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Yavuz Sinan Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Yavuz Sinan Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Yavuz Sinan rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Yavuz Sinan Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Yavuz Sinan Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Yavuz Sinan Tesisat

Yavuz Sinan Tesisat