Demirtaş Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Fatih Su Tesisatçısı  >>  Demirtaş Tesisat – 0532 384 77 07

Demirtaş Tesisat – 0532 384 77 07Demirtaş Tesisat – 0532 384 77 07Demirtaş Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Demirtaş su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Demirtaş su kaçak tespiti, Demirtaş tıkanıklık açma, Demirtaş musluk tamiri ve Demirtaş klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Demirtaş Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Demirtaş tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Demirtaş sifon ya da Demirtaş gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Demirtaş sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Demirtaş bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Demirtaş Su Kaçak Tespiti
 • Demirtaş Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Demirtaş Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Demirtaş Taharet Musluğu Tamiri
 • Demirtaş Klozet Sifonu Tamiri
 • Demirtaş Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Demirtaş Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Demirtaş Gömme Rezervuar Tamiri
 • Demirtaş Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Demirtaş Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Demirtaş Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Demirtaş Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Demirtaş Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Demirtaş Su Deposu Montajı
 • Demirtaş Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Demirtaş Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seDemirtaşk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Demirtaş Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Demirtaş tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Demirtaş Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Demirtaş Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Demirtaş rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Demirtaş Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Demirtaş Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Demirtaş Tesisat

Demirtaş Tesisat